ACH DECO

Producent mebli na zamówienie

Naprawdę miło Cię tu widzieć. To znaczy, że jesteś równie ciekawski, jak my. Swoją drogą często zastanawiamy się, kto trafia do tej zakładki, jacy jesteście na co dzień, czym się zajmujecie, czego poszukujecie wybierając meble, czy czytacie stronę od deski do deski, czy też idziecie na skróty i zaglądacie tylko w miejsca najbardziej Was interesujące. W głowie już mamy plan na ankietę z prezentami.

No, ale miało być o nas.

ACH DECO – wow design powstało, aby spełniać Wasze meblarskie marzenia. Mimo wielu wiosen na naszych karkach i siwych włosów na głowach uwielbiamy zachwycać się pięknymi wnętrzami, dodatkami i pomysłami projektantów na wnętrza Waszych domów. Świeże spojrzenie i zmieniające się potrzeby naszych Klientów motywują nas do ciągłego poszerzania horyzontów. Gdy coś nam się podoba, nie szczędzimy achów, bo meble to nasza pasja. Zarówno produkt, z którego powstają, jak i otoczenie, w którym będą “mieszkały” są dla nas niezwykle ważne.

Mamy ogromne szczęście pracować w branży, która rozwija się dynamicznie i daje szerokie możliwości wykorzystania naszego potencjału.

Ci, którzy nas znają wiedzą, z jakim szacunkiem podchodzimy do środowiska i jego naturalnych zasobów. Moglibyśmy oczywiście wstawić informację o sadzeniu drzew, kto wie, może to kiedyś zrobimy, jednak teraz zamiast tego regularnie wspieramy organizacje działające na rzecz ochrony środowiska. Świadomość tej cegiełki jest dla nas wystarczająco budująca.

Poza pracą, naszą pasją jest podróżowanie. W trakcie wypraw włóczymy się, sporo jemy, uprawiamy sporty i czytamy książki, ciesząc się nieznajomymi dotychczas okolicznościami przyrody.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcecie powierzyć nam realizację Waszych marzeń.

Z pozdrowieniami

Magdalena i Marcin

Nieograniczone możliwości
Dopasowane do istniejącej aranżacji
Wykończenie Twojego mebla może być dopasowane do istniejącej aranżacji miejsca, w którym się znajdzie. Pomożemy Tobie dobrać odpowiednie wykończenie drewna oraz elementów konstrukcyjnych.