Nieograniczone możliwości

Podłogi ABARO

Szeroki wachlarz barw długo sezonowanego drewna to wizytówka marki Abaro. Podłogi wykonane są z drewna dębowego i jesionowego charakteryzującego się dużą wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Produkty dostępne w klasie PRIME i RUSTIC w dębinie i NATUR dla jesionu. Deski występują w formie litej (grubość 16 i 20 mm/szerokość 120 i 140 mm) oraz warstwowej na podkładzie sklejkowym i iglastym (grubość 15 i 20 mm/szerokości 120 do 250 mm oraz długości od 600 do 2400mm). Warstwa użytkowa to 4-6 mm. W ofercie również deski postarzane, szczotkowane, strukturyzowane. Ciekawe wzornictwo i niepowtarzalność czyni te podłogi niezwykle interesujące.
Robimy solidne meble z drewna

Podłogi BALTIC WOOD

W ofercie naszego showroomu posiadamy 5 zachwycających kolekcji tego polskiego producenta podłóg drewnianych. Każda z kolekcji posiada inne, unikatowe parametry, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać idealną podłogę do Twojego wnętrza. Wśród nich między innymi ręcznie szczotkowane dodające drewnu szlachetnego wyglądu deski z kolekcji Timelees. Natomiast dla osób, których wnętrza będą intensywnie użytkowane producent przygotował kolekcję NoLimits. Podłogi BALTIC WOOD świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach z ogrzewaniem elektrycznym. Grubość warstwy użytkowej drewna waha się między 3,5 mm, a 6,6 mm, co przy najwyższym parametrze daje możliwość 9-krotnej renowacji. Deski klasyczne oraz jodełki.
Nieograniczone możliwości

Podłogi Multicontract

Firma Multicontract powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie Klientów na podłogi, które są idealne zarówno w domach, jak i w pomieszczeniach komercyjnych o średnim i dużym nasileniu ruchu. Wytrzymałe i bezpieczne dla użytkowników zachęcają szerokim wachlarzem barw i struktur. W ofercie panele doskonale współgrające z ogrzewaniem podłogowym, a także wodoodporne, które świetnie sprawdzą się w łazience. Znakomite parametry akustyczne, termiczne, a także antystatyczne potwierdzają ich użyteczność również w dziecięcych pokojach, natomiast dzięki wysokiej elastyczności na dużych powierzchniach nie są potrzebne listwy dylatacyjne. Wzory jodełki, imitacji kamienia, a także wielobarwne w „marokańskim stylu” nadadzą Twojemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.
Robimy solidne meble z drewna

Podłogi norweskie Alloc

Alloc to norweskie rozwiązanie dla poszukujących wytrzymałych podłóg laminowanych. Solidny panel z dożywotnią gwarancją o strukturze drewna jest nie lada gratką dla miłośników designerskich wnętrz. Panele idealnie nadają się do pomieszczeń o silnym natężeniu ruchu. Silne aluminiowe zamki są w stanie wytrzymać nacisk do 1200 kg na m2, a pomieszczenia do 225 m2 nie potrzebują listew dylatacyjnych. Wzory klasyczne oraz jadełki.