DOPASOWANIE, PERSONALIZACJA STOŁÓW

Na specjalne zamówienie możemy wykonać dla Ciebie rozkładany stół. Większość naszych klientów wybiera jednak system dostawek. Dzięki nim, nie ma konieczności przecinania blatu na środku co wpływa na kwestie wizualne, a łatwe w montażu dostawki mogą powiększyć powierzchnię użytkową nawet o 1 metr bieżący / dostawki wymagają oddzielnego przechowywania/. Jeśli masz pytania w tej kwestii skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy Ci w podjęciu decyzji.

Istnieje taka możliwość. Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-maliowo aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące wykonania dla Ciebie wymarzonego mebla.

+48 692 498 600

Do wykonania Twojego produktu używamy przede wszystkich litego drewna, a najczęściej zamawianymi gatunkami są:

– dąb

– jesion

– orzech amerykański

Charakteryzują się one niezwykłą trwałością, mają bardzo ciekawe usłojenie oraz zaliczają się do grupy drzew najbardziej twardych. Sprawdź gatunki drewna oraz możliwe ich wykończenia i zamów bezpłatne próbki.

W zależności od zamówienia, podstawa może być wykonana z litego drewna, stali nierdzewnej szczotkowanej, stali nierdzewnej polerowanej lub dzięki dobraniu koloru z próbnika palety RAL może być dopasowana do istniejącej aranżacji miejsca, w którym się znajdzie.

Wszystkie oferowane przez nas modele produktów można dowolnie konfigurować i modyfikować. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

ZAMÓWIENIA STOŁÓW

Termin realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie i wynosi około 40 dni roboczych. Jeżeli zależy Tobie na szybszym czasie realizacji skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko aby go przyspieszyć.

 

Zamówienie możesz złożyć:

– bezpośrednio u naszych dystrybutorów

– bezpośrednio przez naszą stronę internetową

– e-mailowo

Podaj nam informacje na temat produktu, który chcesz zamówić, a my przygotujemy stosowną umowę zawierającą wszystkie nasze ustalenia do Twojej akceptacji wraz z fakturą zaliczkową.

Tak, możesz otrzymać od nas 3 bezpłatne próbki. Skontaktuj się z nami przez formularz  a my wyślemy je do Ciebie pocztą. Zamów bezpłatne próbki drewna.

PŁATNOŚĆ ZA STOŁY

Przy wszystkich zamówieniach obowiązuje przedpłata w wysokości 50% wartości zamówienia w momencie jego złożenia. Pozostałą wartość zlecenia uregulujesz na 3 dni przed dostawą.

PIELĘGNACJA STOŁÓW

Meble wykonane z naturalnych materiałów wymagają szczególnej troski dlatego, aby jak najdłużej cieszyły Cię swoim pięknem, do każdego zamówionego u nas produktu polecamy specjalistyczny zestaw środków czyszczących

GWARANCJA NA PRODUKTY ACH DECO

TAK. Wszystkie nasze produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją.

WYSYŁKA STOŁÓW

Tak, jest to możliwe po wcześniejszym umówieniu terminu.

Produkty wysyłane są na terenie całej Unii Europejskiej, a koszty transportu zależą od ilości zamówionych produktów i wyliczane są indywidualnie.

Nasze dostawy realizujemy własnym transportem lub za pośrednictwem specjalistycznych firm kurierskich.

Niektóre meble z naszego asortymentu dostarczane są w całości, inne wymagają montażu bezpośrednio u Ciebie. Montaż jest niezwykle prosty i zajmie zaledwie kilka minut.