Tak. Kosztorys naszych prac przedstawimy Ci po wizji lokalnej i konsultacji zakresu prac.

W zależności od zakresu prac. Przyjmuje się, że remont mieszkania o powierzchni 100m2 w stanie deweloperskim będzie ukończony między 10-14 tygodniem od rozpoczęcia prac.

W zależności od potrzeby możemy przygotować ofertę na produkty firm, z których chcieliby Państwo korzystać

Jeśli chcecie Państwo mieć gwarancję ceny należy najpóźniej w ciągu 7 dni opłacić całość zamówienia. Niestety ze względu na inflację i dynamiczną sytuację na rynku nie jesteśmy w stanie gwarantować cen produktów i usług realizacji z terminem.

  • Wybór materiałów
  • Schemat wod-kan i CO oraz elektryki
  • Aranżację wszystkich remontowanych powierzchni bez wizualizacji 3D
  • Kosztorys ogółu prac wynikający z zawartej umowy zawierający koszt produktów i niezbędnych usług

Nasza usługa jest kompleksowa zatem oferujemy wszystko to co niezbędne jest do wykończenia wnętrza w standardzie jaki Państwo wybraliście.

Jest to usługa dodatkowa, na którą możemy przygotować konkurencyjną ofertę.

Oświetlenie, tak jak inne elementy wyposażenia wnętrz są w naszej ofercie i możemy przygotować dla Państwa propozycję.

W zależności od Państwa potrzeb po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń jesteśmy w stanie na nowo wydzielić pomieszczenia, wycyklinować deskę, którą chcecie zostawić, a także zmienić sposób ogrzewania czy zainstalować klimatyzację. Nasza umowa opisuje szczegółowo zakres i szacowany koszt, prac których się podejmiemy.

Takie koszty powstają najczęściej na skutek nieprzewidzianych okoliczności w obiektach niebędących deweloperskimi lub przy korekcie koncepcji. W takiej sytuacji niezbędne będzie podpisanie aneksu opisującego sytuację i wskazującego szacowany koszt.