Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

#013 Okrągły drewniany stolik kawowy

Jeszcze więcej stali. W tym okrągłym stoliku kawowym użyliśmy jej naprawdę dużo, ale jak widać było warto. Doskonały do odważnych wnętrz i pięknych nowoczesnych kawiarni.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#015 Okrągły stół dębowy na drewnianej podstawie

Solidny okrągły stół z drewnianą podstawą. Jego piękne, zdrowe sęki dodają mu niepowtarzalnego charakteru. Mimo grubych drewnianych nóg stół nie sprawia wrażenia ciężkiego i nadaje się również do mniejszych pomieszczeń.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#016 Okrągły rozkładany stół na metalowej podstawie

Fani okrągłych stołów mogą mieć dodatkowe powody do radości! Nasz nowy okrągły stół jest dostępny w opcji rozkładanej. Od teraz bardzo łatwo powiększysz powierzchnię stołu. Wygodne usytuowanie nóg daje komfort swobodnego biesiadowania i miło spędzonego czasu. Wybierz rodzaj drewna oraz kolor podstawy i zyskaj niepowtarzalny mebel w swoim wnętrzu. Piękno naturalnego drewna ociepli wizualnie dom, a aranżowana powierzchnia stanie się przytulna.

#017 Okrągły drewniany jadalniany stół z metalowymi nogami

Okrągły stół z lekkimi nogami ze stali lakierowanej zachwyci Twoich Gości. Jest bardzo stabilny przy jednoczesnej pełnej swobodzie nóg.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#018 Okrągły stół jadalniany z litego drewna na nowoczesnej podstawie

Okrągłe stoły mają w sobie jakąś magię. Zasiadając przy takim stole zawsze mamy wrażenie, że jesteśmy bliżej naszej rodziny i przyjaciół. Rozmowy, wspólne posiłki i zabawy są wtedy dużo przyjemniejsze.

Chcesz poznać nasz stół bliżej?

Blat stołu wykonaliśmy z litego drewna, do twojej dyspozycji oddajemy drewno dębowe, jesionowe lub z orzecha amerykańskiego.

Podstawę stołu stworzyliśmy z myślą o stabilnej lekkości. Dla Twojego komfortu dodaliśmy stalowe wzmocnienia, które przy lekkiej ażurowej nodze z lameli tworzą luksusowy produkt na lata.

Szukasz stabilnego, okrągłego, drewnianego stołu do swojego wnętrza? Użyj konfiguratora i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#027 Okrągły stolik kawowy

Okrągły stolik kawowy na delikatnej podstawie jest pożądanym elementem każdego salonu.  Nasz model w wersji ze złotymi nogami i orzechowym blatem pięknie podkreśli elegancki charakter wnętrza. #027 świetnie sprawdzi się w pojedynkę, ale nie od dziś wiadomo, że razem raźniej. Wybierając dwa stoliki jeden z nich może być niższy i wsuwać się pod ten wyższy. To ciekawe rozwiązanie jest szczególnie wygodne gdy miejsca nie ma dużo, a w danej chwili potrzebujesz tylko jednego z nich. Skonfiguruj swój wymarzony stolik samodzielnie i natychmiast poznaj cenę.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#030 Owalny drewniany stół

Owalny kształt stołu podkreśla klasyczne piękno drewna, a każdy wyprodukowany stół w naszej manufakturze jest niepowtarzalnym egzemplarzem wysokiej jakości, który może stać się piękną ozdobą Twojego domu.

Szlachetny drewniany blat sprawia wrażenie lekkiego, a jego nogi w formie słupków dają duży komfort użytkowania.

Owalny stół świetnie zagospodaruje prostokątne przestrzenie dopełniając eleganckie wnętrze naturalnym akcentem.

Naszym zdaniem cieńszy blat w połączeniu z drewnianymi nogami to minimalizm w bardzo naturalnej odsłonie.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rozmiaru? Skontaktuj się z nami już dziś!

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#031 Owalny stolik kawowy

Owalny stolik kawowy, stworzony w 100% z drewna, to piękna i funkcjonalna dekoracja salonu.

Wysokiej jakości lite drewno i manufakturowy charakter wytwarzania czyni go niepowtarzalnym i przy odpowiedniej pielęgnacji będzie Ci towarzyszył wiele lat.

Lekki, ale stabilny idealnie sprawdzi się przy jednej z naszych sof

Skonfiguruj swój stolik i poznaj jego cenę już dziś!

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

Zestaw środków do czyszczenia i pielęgnacji blatów drewnianych

Prawidłowa pielęgnacja drewnianych mebli to klucz do ich długowieczności. Chcemy, abyś użytkował nasze meble każdego dnia, ciesząc się ich pięknym wyglądem.
Co zawiera nasz zestaw pielęgnacyjny?

  • Specjalistyczny i rekomendowany przez nas środek do czyszczenia i pielęgnacji blatów drewnianych do częstszego stosowania
  • Środek do konserwacji
  • Mikrofibrę

Wysoka jakość produktów pozwoli Twoim meblom pięknie się starzeć bez narażania ich na szkodliwe działanie substancji zawartych w popularnych środkach.