WOW DESIGN w restauracjach i hotelach

Aranżacja przestrzeni biznesowej ACH DECO

Każda oferta to wyzwanie, które z przyjemnością podejmujemy. Uważamy, że nie sztuką jest sprzedać produkt. Sztuką jest stworzenie go takim, aby jego ciepłe piękno wprawiało Was w dobry nastrój, a pracownicy i klienci chętnie wracali w Wasze progi.

Stoły drewniane i wykończenia dla firm, Restauracji i Hoteli

Tworzymy harmonijne otoczenie, w którym będziecie czuli się komfortowo.

Dlaczego warto z nami współpracować? Dbałość o detale, umiejętność wydobycia i zachowania naturalnego piękna drewna i nasze pełne zaangażowanie sprawiają, że nasi klienci zawsze do nas wracają po więcej. Ofertę dostosujemy do Waszych potrzeb. Z pasją i zaangażowaniem będziemy uczestniczyli w każdym etapie powstawania projektu wierząc, że dobra energia zawsze wraca, a ta którą włożymy w stworzenie Waszej biznesowej przystani pozostanie w niej na zawsze. To dla nas ogromna radość, która jest motorem do rozwoju naszej firmy.

Robimy solidne meble z drewna na wymiar.

Cenimy jakość materiałów i precyzję wykonania dlatego zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców oraz stawiamy na ręczne rzemiosło. Nasze wysokiej jakości meble powstają w Wielkopolsce. Nie jesteśmy ignorantami,a to co dzieje się z naszą planetą nie jest nam obojętne. Staramy się, aby produkcja naszych mebli była jak najbardziej ekologiczna. Korzystamy tylko z certyfikowanych punktów sprzedaży, które dbają o ekologię. Nie produkujemy ”na górkę”, ponieważ każde zamówienie jest realizowane indywidualnie. Kumulujemy nasze transporty, a materiały opakowaniowe wykorzystujemy powtórnie. Wspieramy organizacje ekologiczne.

Nieograniczone możliwości
Dopasowane do istniejącej aranżacji
Wykończenie Twojego mebla może być dopasowane do istniejącej aranżacji miejsca, w którym się znajdzie. Pomożemy Tobie dobrać odpowiednie wykończenie drewna oraz elementów konstrukcyjnych.