Kompleksowe wykończenie wnętrz, projektowanie, wybór materiałów, wykonanie

Wykończenie wnętrz od projektu przez wybór materiałów do przekazania kluczy

Nie znamy wielu osób, które cieszą się na remont. Na jego efekt owszem, ale nie na drogę, którą należy przejść by cieszyć się pięknie wyremontowanym wnętrzem. Jeśli wiesz o czym mówimy, zapewne choć raz w życiu przyszło Ci wykończyć mieszkanie lub dom. Remontowe historyjki, które stają się anegdotami na przyjacielskich spotkaniach śmieszą dopiero po opadnięciu emocji i stresu związanego z ogromem zadań piętrzących się w drodze do wnętrza
idealnego.

Remont własnego lokum może wyglądać zupełnie inaczej.

Jeśli chcesz poznać uczucie ulgi, gdy podczas wykańczania wnętrz wszystkie wyzwania z nim związane przekazujesz na czyjeś barki, świetnie trafiłeś.

Nieograniczone możliwości

Zajmujemy się kompleksową aranżacją wnętrz naszych klientów.

Począwszy od projektu poprzez dobór materiałów i nadzór nad postępem prac w obiekcie Inwestora po przekazanie mu kluczy.
Remonty od A do Z

Nasz zespół tworzą pasjonaci wnętrzarstwa, projektanci i wykonawcy, którzy zwyczajnie lubią to co robią.

Niezależnie czy jest to rynek pierwotny czy wtórny, zaaranżowane wnętrze i prace jakie należy w nim wykonać są dla nas indywidualnym wyzwaniem i tak je traktujemy. Lubimy mieć poczucie po zakończonej pracy, że chętnie byśmy zamieszkali w nowo stworzonym wnętrzu.
Jakość i profesjonalizm

Tak jak nasi Klienci cenimy jakość i funkcjonalność, dlatego korzystamy z szerokiej bazy sprawdzonych producentów.

Wszyscy fachowcy z nami współpracujący są specjalistami swoich dziedzin. Odznaczają się szeroką techniczną wiedzą i bogatym doświadczeniem, nie mamy „jednej ekipy od wszystkiego” by nie być „do niczego”. Cenimy ich rzetelność, kulturę pracy i skrócony czas wykończeniówki! Dzięki podziale obowiązków między kilka branż, część prac możemy wykonywać w jednym czasie.

A nad wszystkim czuwamy my.

Zajmujemy się całą logistyką działań, zamówieniami, odbiorami i nadzorem nad postępem prac. Możesz liczyć na nasze wsparcie przez cały okres umowy i w okresie gwarancyjnym.

Brzmi dobrze? Umów spotkanie w naszym studiu.

Adres

ul. Wojska Polskiego 10/1 Poznań
Poznań

Godziny otwarcia

pn-pt / 10.00-18.00

+48 692 498 600

+48 602 149 845

biuro@achdeco.com