Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

#001 Drewniany stolik kawowy z metalowymi nogami

Drewno i stal to para idealna, wszak nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają. Drewniany blat stolika ociepla wnętrze, nadając mu przytulny charakter. Stalowa noga podkreśla industrialne wzornictwo.  Całość tworzy niebanalny stolik kawowy, który jest prawdziwą ozdobą każdego salonu. 

Jako stół jadalniany możesz wybrać jego pełnowymiarowy odpowiednik #012 i cieszyć się jednolitym stylem swoich mebli.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#006 Stolik drewniany kawowy krzyżak

Jeden z najpopularniejszych modeli wśród małych stolików. Znajdziesz tu tylko lite drewno i metal: stalowa konstrukcja otacza wspaniałe, ciężkie deski, które zachwycają każdym sękiem, linią i bogactwem kolorów wybarwienia. Jego podstawą są nogi w formie krzyżaka. Stabilny i wytrzymały wprost czeka na wieczorne przekąski serwowane do filmu.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#007 nowoczesny stolik kawowy

Stolik kawowy, który jest odpowiednikiem naszego nieprzemijającego hitu od 2020!

Łączymy drewno i stal, aby wnętrze Twojego domu pozostało industrialne. Dąb, jesion lub orzech doda ciepła, a stalowa noga podkreśli loftowy styl.

Jaki jest nasz stolik kawowy?
Drewniany blat i wygodna w użytkowaniu noga, a wszystko, po to by relaks po męczącym dniu był na najwyższym poziomie.
Odpowiednio pielęgnowany zachowa swoje piękno na lata.

To Twoje pierwsze zakupy z nami?
Spójrz, jak może wyglądać Twój stół jadalniany z tej samej serii

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#008 Stolik kawowy z litego drewna z blatem szczotkowanym

Ten sam styl co #007, ale wolisz jednak cienki blat? Nie ma sprawy, wybierz wybarwienie i dopasuj rozmiar w naszym konfiguratorze, a my zajmiemy się resztą. Stolik idealnie nadaje się do mniejszych wnętrz.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#013 Okrągły drewniany stolik kawowy

Jeszcze więcej stali. W tym okrągłym stoliku kawowym użyliśmy jej naprawdę dużo, ale jak widać było warto. Doskonały do odważnych wnętrz i pięknych nowoczesnych kawiarni.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#026 Stolik kawowy z półką

Drewno i stal, ale inaczej niż zwykle. Stolik kawowy #026 z dodatkowym miejscem na odłożenie książki czy komputera, a może drzemkę kota! Czy to nie świetne rozwiązanie? Metalowa półka pod blatem głównym dostępna w szerokiej kolorystyce palety RAL. Blat z litego drewna ociepli wnętrze podkreślając, że idealny mebel musi być i piękny i funkcjonalny!

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#027 Okrągły stolik kawowy

Okrągły stolik kawowy na delikatnej podstawie jest pożądanym elementem każdego salonu.  Nasz model w wersji ze złotymi nogami i orzechowym blatem pięknie podkreśli elegancki charakter wnętrza. #027 świetnie sprawdzi się w pojedynkę, ale nie od dziś wiadomo, że razem raźniej. Wybierając dwa stoliki jeden z nich może być niższy i wsuwać się pod ten wyższy. To ciekawe rozwiązanie jest szczególnie wygodne gdy miejsca nie ma dużo, a w danej chwili potrzebujesz tylko jednego z nich. Skonfiguruj swój wymarzony stolik samodzielnie i natychmiast poznaj cenę.

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

#031 Owalny stolik kawowy

Owalny stolik kawowy, stworzony w 100% z drewna, to piękna i funkcjonalna dekoracja salonu.

Wysokiej jakości lite drewno i manufakturowy charakter wytwarzania czyni go niepowtarzalnym i przy odpowiedniej pielęgnacji będzie Ci towarzyszył wiele lat.

Lekki, ale stabilny idealnie sprawdzi się przy jednej z naszych sof

Skonfiguruj swój stolik i poznaj jego cenę już dziś!

Przewidywany termin realizacji to 40 dni roboczych

Zestaw środków do czyszczenia i pielęgnacji blatów drewnianych

Prawidłowa pielęgnacja drewnianych mebli to klucz do ich długowieczności. Chcemy, abyś użytkował nasze meble każdego dnia, ciesząc się ich pięknym wyglądem.
Co zawiera nasz zestaw pielęgnacyjny?

  • Specjalistyczny i rekomendowany przez nas środek do czyszczenia i pielęgnacji blatów drewnianych do częstszego stosowania
  • Środek do konserwacji
  • Mikrofibrę

Wysoka jakość produktów pozwoli Twoim meblom pięknie się starzeć bez narażania ich na szkodliwe działanie substancji zawartych w popularnych środkach.